Haber Detayı
14 Mayıs 2018 - Pazartesi 19:58
 
Büyükşehir Meclisi, Haziran’da tatil
Siyaset Haberi
Büyükşehir Meclisi, Haziran’da tatil

Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı 1.Birleşim Toplantısında 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri nedeniyle Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Haziran ayında tatil edildi.

Büyükşehir Belediye Meclisi Mayıs ayı 1.Birleşim Toplantısında 24 Haziran’da yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve Milletvekilliği seçimleri nedeniyle Büyükşehir Belediye Meclisi’nin Haziran ayında tatil edilmesi gündeme geldi. Gündem maddesi meclis üyelerinin de seçim çalışmalarına rahat bir şekilde katılması için alınırken, gündem dışı madde oy çokluğu ile kabul edildi.

GASKİ GENEL KURULU YAPILDI

Büyükşehir Meclis gündeminde yer alan 64 gündem maddesi ve 5 gündem dışı maddenin görüşülmesinin ardından GASKİ Genel Kurulu 2018 Yılı 1.Olağan Toplantısı yapıldı. Toplantıda gündemde yer alan 7 ve gündem dışından gündeme alınan 1 madde olmak üzere toplam 8 madde görüşüldü. Gündemin 5.maddesinde yer alan GASKİ Genel Kurulu Denetçi Seçimleri yapıldı. Yapılan seçim ile Alparslan Gökçek, Şıh Mehmet Türk, Süleyman Çiçek ve Veysel Akbağ, Denetçi olarak seçildi.

Gündem maddelerinin tamamlanmasının ardından Büyükşehir Belediye Meclisi ve GASKİ Genel Kurulu 2.Birleşimlerinin 18 Mayıs 2018 saat 15.00’te yapılmasına karar verildi.

A.DUMAN

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı