Haber Detayı
28 Aralık 2017 - Perşembe 12:15
 
“Bize düşen engelleri kaldırmak”
Koçer’den GAOSB ziyareti
Gündem Haberi
“Bize düşen engelleri kaldırmak”

Gaziantep Ak Parti Milletvekili ve Plan Bütçe Komisyonu sözcüsü Nejat Koçer, Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkanı Deniz Köken ve Yönetim Kuruluna 2017 - 2018 ekonomik durum değerlendirmesinde bulunmak üzere OSB’ de ziyaret etti.

Başkan Köken’ i makamında ziyaret eden Milletvekili Koçer gelişen Gaziantep Organize Sanayi Bölgesi’nin çalışmaları hakkında bilgi aldı.

Köken, Gaziantep OSB’nin son derece önemli bir vizyona sahip olduğunu dile getirerek, “43 milyon 250 bin metrekarelik alanı ile de Türkiye’nin en büyük Organize Sanayi Bölgesine sahip, bu rakam istihdam ve elektrik tüketim rakamları ile de ilk sıradadır. GAOSB olarak ihracata, istihdama ve mesleki eğitime ciddi katkılar sağlamaya devam etmekteyiz” dedi. Ayrıca Köken ve Yönetİm Kurulu Üyeleri, Koçer’ e yapmış olduğu ziyaretten dolayı teşekkür ettiler.

“ÜLKE SANAYİSİNİN LOKOMOTİFİ”

Koçer ise,  “OSB’miz üretim, istihdam ve ihracat gücümüzle Türkiye’nin en büyük 5. Sanayi şehri konumundadır. OSB’de geçmişten bugüne kadar hizmet eden herkesin bu gelişimde büyük emeği vardır. Gaziantep geçmişte olduğu gibi bugünde ülkenin sanayisinin lokomotifi olmaya devam ediyor. Bu gelişme sürecinde sanayimizin ve de sanayicimizin nasıl bir sorunu var ise Meclisimizde şahsıma ulaştırılan her konuda her zaman yanınızda oldum ve olmaya devam edeceğim, kalkınma önce şehirlerden başlar şehirler kalkınırsa ülkemiz kalkınır. Yatırım ve üretimin olduğu her platformda hem partim olarak hem de bir Gaziantep sevdalısı olarak yanınızdayım. İftihar ettiğimiz bir sanayimiz var. Bizlere düşen görev ise yatırımcımızın önündeki engelleri kaldırmaktır” dedi.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı