Haber Detayı
13 Eylül 2018 - Perşembe 20:11
 
Başkanlar sahada…
Siyaset Haberi
Başkanlar sahada…

Mart 2019’da yapılacak olan Yerel Seçimler öncesi Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu ve Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu, yeniden adaylık için kolları sıvadı. Çalışmalarına hız veren başkanlar, yaklaşan yerel seçimler öncesi mahalle ziyaretlerinde bulunarak vatandaşlarla bir araya geliyorlar.

Siyasi partilerde 24 Haziran Seçimlerinin ardından Mart 2019 Yerel Seçimleri için hazırlıklar sürüyor. Kent genelinde Belediyelerin projeleri bir bir hızlandırılırken, başta Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin olmak üzere Ak Partili Belediye Başkanları yeniden aday olmak için kolları sıvadı. Vatandaşlarla bir araya gelen, sosyal etkinlik ve faaliyetlere daha fazla vakit ayıran başkanların bu çalışmaları seçime hazırlık olarak nitelendiriliyor.

ŞAHİN VE EKİBİ TAM GAZ

Yerel Seçimler öncesi çalışmaları hızlı başlayan Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin ve ekibi, mahalle muhtarlarını ziyaret ederek mahallelerde yaşanan sorunları dinliyorlar. Şahin’in yanı sıra Büyükşehir Belediye Başkanvekilleri Osman Toprak ve Latif Karadağ’da seçim öncesi mahallelerin nabzını tutuyor. Her gün düzenlenen mahalle ziyaretleri ile mahalle muhtarlarını ve mahalle sakinlerini dinliyorlar.

TAHMAZOĞLU SAHADA

Yerel seçimler kapsamında sahada daha fazla boy gösteren Şahinbey Belediye Başkanı Mehmet Tahmazoğlu, vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaşıyor. Şahinbey Belediye Başkanlığına geldiği ilk günden bu yana dikkat çeken, vatandaşlar tarafından başarılı bulunan Tahmazoğlu’na ilgi büyük oluyor. Şahinbey Bölgesi’nin önemli sorunlarına çözüm arayan Tahmazoğlu, hizmetlerde incelemede bulunurken, vatandaş ziyaretlerinde bulunuyor.

FADILOĞLU İMAR BARIŞI’NI ANLATIYOR

Şehitkamil Belediye Başkanı Rıdvan Fadıloğlu ise, son dönemlerde uygulamaya konulan İmar Barışı ile ilgili çalışmaları ile dikkat çekiyor. Bizzat sahaya inen Fadıloğlu, vatandaşlarla bir araya gelerek İmar Barışı’nı anlatıyor. Mahalle sakinlerinin sorun ve sıkıntılarını dinleyen Fadıloğlu, vatandaş ziyaretlerine milletvekilleri ile katılıyor. Fadıloğlu’nun yerel seçimler öncesi yaptığı bu çalışmanın vatandaşların ilgisini çektiği konuşuluyor.

N.DEMİRCİ

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı