Haber Detayı
21 Ocak 2018 - Pazar 14:40
 
Bahçeşehir’den yeni kampus müjdesi
Eğitim Haberi
Bahçeşehir’den yeni kampus müjdesi

Bahçeşehir Okulları velilere Gaziantep’te yeni kampus ile fen ve teknoloji lisesini açılacağının müjdesini verdi. 
Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir okullarının eğitimi hakkında velilerin sorularını yanıtladı. Gaziantep'te açılacak yeni kampus ile ilgili bilgi veren Yücel, yeni bir kampusun inşaatına başladıklarını haziran ayında bitirmeyi amaçladıklarını söyledi. Tür olarak Fen ve Teknoloji lisesini Gaziantep'e açacaklarını belirtti.
Gaziantep'te yeni bir kampus açacaklarını belirten Mütevelli Heyeti Başkanı Ender Yücel, “Gaziantep'e 10 yıl önce Bahçeşehir kolejini açarak geldik. Şimdi önümüzdeki dönemde yeni bir kampusun inşaatına başladık. Haziran ayı içerisinde de bitireceğiz. 55 milyon TL değerinde bir yatırımdır. Bin 500 kapasiteli yeni bir okul olacak. Bu okul bölgenin en donanımlı en mükemmel okulu olacak” dedi.

Fen ve teknoloji lisesi açılacak
Gaziantep'e tür olarak fen ve teknoloji lisesi de açacaklarını ifade eden Yücel, “Tür olarak fen ve teknoloji lisesini açacağız. Biz Türkiye'nin her köşesine kaliteli eğitimi götürme gayretindeyiz. Çünkü her çocuğun kaliteli eğitimi almaya hakkı olduğunu düşünüyoruz” diye konuştu.
Programa, Bahçeşehir Üniversitesi Mütevelli Heyeti Başkanı Enver Yücel, Bahçeşehir koleji Gaziantep Kampüsü müdiresi Selda Şener, Bahçeşehir Koleji Genel Müdürü Özlem Dağ ve veliler katıldı.

Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı