Haber Detayı
18 Mart 2017 - Cumartesi 11:42 Bu haber 821 kez okundu
 
Anka Hastanesi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor
Sağlık Haberi
Anka Hastanesi güçlü kadrosuyla dikkat çekiyor

En son teknoloji ile donatılan ve sadece Gaziantep değil, bölge halkının da sağlık ihtiyacına cevap verecek kapasitede olan Özel Anka Hastanesi hekim kadrosuna güçlü isimler katmaya devam ediyor. 
İç Hastalıkları Uzmanı Dr.Seyfi Yılmaz ,Özel Gaziantep Anka Hastanesinde hasta kabulüne başladı.
Dr. Seyfi Yılmaz, Gaziantep’in Oğuzeli İlçesinin Dokuzyol (Uruş) köyünde doğdu.İlkokulu Oğuzeli Dokuzyol (Uruş) köyünde ,ortaokulu Oğuzeli Doğanpınar, liseyi ise Gaziantep Şehit Şahin Lisesi’nde tamamladı. 1988 yılında Dicle Üniversitesi Tıp Fakültesinden mezun olan Dr. Seyfi Yılmaz, ihtisasını Karadeniz Teknik Üniversitesinde yaptı.
Mecburi hizmetini Sinop ve Gebze’de yapan Dr. Seyfi Yılmaz, Trabzon Numune Hastanesi ve 1 yıl Trabzon Of Devlet Hastanesinde görev yaptı. Daha sonra başhekim olarak Trabzon Araklı Devlet Hastanesi’ne atandı.2010 yılına kadar Trabzon Araklı Devlet Hastanesinde başhekimlik yaptı. Trabzon Özel Karadeniz Hastanesinde de başhekimlik, iç hastalıkları uzmanı ve hemodiyaliz hekimi olarak 4 yıl görev yapan Dr. Seyfi Yılmaz’ın yurt içi ve yurt dışı dergilerde yayınlanmış 20 adet
makalesi vardır. Ayrıca yurt dışında 70’e yakın bilimsel kongreye katılan İç Hastalıkları Uzmanı Dr. Seyfi Yılmaz, Özel Gaziantep Anka Hastanesinde hasta kabulüne başladı. 
Kaynak: (İHA) - İhlas Haber Ajansı Editör:
Etiketler: Anka, Hastanesi, güçlü, kadrosuyla, dikkat, çekiyor, ,
Yorumlar
Haber Yazılımı