Haber Detayı
14 Eylül 2018 - Cuma 16:39
 
Altınordu maçı biletleri satışta
Spor Haberi
Altınordu maçı biletleri satışta

Spor Toto 1. Lig'in 5. haftasında 16 Eylül Pazar günü saat 20:00'de Gazişehir- Altınordu maçının biletleri satışa sunuldu.

Gazişehir Gaziantep, şampiyonluk yolunda taraftar desteğine en ihtiyaç duyduğu bu günlerde Maraton Tribün biletleri öğrencilere 1 TL'den satışa sunulurken, diğer taraftarlar ise Maraton Alt  ve Üst Tribününe 15 TL'den passolig kartlarına bilet dolumu yapabilecekler.

Müsabakanın biletleri passolig satış noktaları, www.passolig.com.tr adresi ve Gaziantep Kamil Ocak Stadyumu yanında bulunan passolig noktasından ve Gaziantep Üniversitesi önünde bulunan passolig aracında satışa sunuldu. 

Bu zorlu müsabakada, Gazişehir taraftarlarını da tribünlere beklerken karşılaşmayı izlemek isteyen öğrenciler 1 TL  karşılığında passolig kartlarına bilet dolumu gerçekleştirebilecek. Öğrenciler, öğrenci kartlarını Kalyon Stadyumu ve Kamil Ocak Stadyumu'nda bulunan gişelere göstererek, passolig kartlarına 1 tl karşılığında maç bileti yükleme imkanı bulacaklar. 

Karşılaşmaya Altınordu hariç diğer takım logolu kartlarla giriş yapılabileceği gibi karşılaşmayı izlemek isteyen taraftarların passolig kartı olması zorunludur. 

Bilet fiyatları şöyle;

Maraton Öğrenci Tribünü: 1 TL

Maraton Alt Tribün: 15 TL 

Maraton Üst Tribün: 15 

Misafir Tribün: 10 TL 

VIP Tribün: 30 TL

 

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı