Haber Detayı
08 Ocak 2018 - Pazartesi 16:13
 
Akdoğan güven tazeledi
Gündem Haberi
Akdoğan güven tazeledi

Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda Olağan Genel Kurul gerçekleştirildi. Tek liste ile gidilen seçimde Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, üyelerin oylarıyla yeniden başkan seçildi.

Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası’nda 2018 yılı Olağan Genel Kurulu gerçekleştirildi. GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu’nun Divan Başkanlığında gerçekleştirilen Genel Kurulda tek liste ile gidilen seçimde Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan yeniden başkan seçildi. Genel Kurulda bir konuşma gerçekleştiren GESOB Başkanı Ömer Küsbeoğlu, “Mesleklerin içerisinde en zoru taşımacılıktır. Servis ve taksicilerin mesleklerin sıkıntılı olduğunu hepimiz biliyoruz. Durduğunuz duraktan, inen binen yolcudan, yasal işlem ve trafikten sıkıntılarınız var. Sabahın erken saatinden gece yarılarına kadar, kontak açıyorsunuz. Ailenizin ekmek parası için, tabiri caizse kelle koltukta çalışıyorsunuz. Sayın Oda Başkanımızın vermiş olduğu mücadele, çok büyük. Eskiden duraklar yoktu, taksiler korsandı. Başkanımızın çalışmaları sonunda hem korsa sorunu hem de taksiciliğin bir meslek olması konusunda çalışmalar yapıyor” diye konuştu.

“EN İYİ ŞEKİLDE GÖREVİNİ SÜRDÜRECEKTİR”

 Sözlerini sürdüren Küsbeoğlu, “ Oda Başkanlığına geldiği günden bu yana gece gündüz demeden çalışan, olumlu ve olumsuz atmosferlerde gerçekten kendini esirgemeyen ve yönetim kurulu ile birlikte sizler için çalıştığını görüyoruz. Ankara’da Federasyon Başkanvekili olarak, her toplantıya katılmasından dolayı Sayın Akdoğan’a teşekkür ediyorum. Biz başkanımızın bundan sonraki süreçte de en iyi şekilde görevlerini sürdüreceğini biliyoruz. Yeni dönemde de başarılı çalışmalar diliyorum” dedi.

“GEÇMİŞTE BAZI ESNAFLARIMIZ BİLİNMİYORDU”

Küsbeoğlu’nun konuşmasının ardından konuşan Gaziantep Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Ünal Akdoğan, “Bize destek veren tüm arkadaşlarımıza teşekkür ediyorum. Geçmişte Gaziantep’te bazı esnaflarımız bilinmiyordu. Özellikle taksici esnafı bilinmiyordu, şimdiden sonra esnaflarımız kazançlarını daha da artıracak, kendi araçlarına ve kendi ticari plakalarına sahip olacaklar. Bu genel kurulumuzun saygı değer meslektaşlarımıza hayırlı olmasını temenni ediyorum” diye konuştu.

YÖNETİM KURULU ÜYELERİ

Akdoğan’ın listesinde şu isimler yer aldı:Mehmet Yenidoğan, İsmail Kurt, Bülent Okkan, Ökkaş Bal,Mustafa Bekçioğlulları, Cuma Akbayram, Gökçen Çolak, Mehmet Erdoğan, Ferizan Öztoprak, İbrahim Akdoğan.

M.TÜRKMEN

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı