Haber Detayı
19 Aralık 2017 - Salı 14:42
 
Açılışa Akşener bekleniyor…
İYİ Parti, il binasını açıyor
Siyaset Haberi
Açılışa Akşener bekleniyor…

İYİ Parti İl Başkanı İzzettin Şahin, il binasını 25 gün önce tuttuklarını belirterek, “Tadilat çalışmaları henüz tamamlanmadı, 25 Aralık’tan önce il binamıza geçmeyi düşünüyoruz. Resmi açılış için Genel Başkanımız Meral Akşener’i davet ettik.”dedi.

İYİ Parti İl Başkanı İzzettin Şahin, İYİ Parti’nin Gaziantep’teki yapılanma çalışmalarına ilişkin gazetemize konuştu. Şahin, İYİ Parti’nin yasal zemininin oturtulması  noktasında çalışmaları tamamladıklarını ifade ederek, “En kısa süre içerisinde Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Nurdağı ve Nizip ilçelerimizin yöneticilerini belirlemek istiyoruz” diye konuştu.

İYİ Parti Gaziantep İl Başkanı İzzettin Şahin, Gaziantep’te ilçe yapılanmasına ilişkin gazetemize açıklamalarda bulundu. Şahin, “İlçelerimize yönelik teşkilatlanma çalışmalarımıza hız kesmeden devam ediyoruz. Şahinbey için şuanda ilçe yönetimi için aday belirleme çalışmalarımız sürüyor. En kısa süre içerisinde Şahinbey, Şehitkamil, Oğuzeli, Nurdağı ve Nizip ilçelerimizi belirlemek istiyoruz. Öncelik olarak yasal zemin noktasında gerekli olanları yaptık, yüzde 50 teşkilatlanma yapımızı oluşturarak; yasal zemine oturttuk. Şimdi ise netice almak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

“İL BİNAMIZIN AÇILIŞINA GENEL BAŞKANIMIZI DAVET ETTİK”

İYİ Parti İl Binasının açılışı için İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener’i Gaziantep’e davet ettiklerini söyleyen Şahin, “İl Binamızı yaklaşık 25 gün önce tuttuk, imzamızı attık. Tadilat çalışmaları henüz tamamlanmadı, 25 Aralık’tan önce il binamıza geçmeyi düşünüyoruz. Öte yandan resmi açılış için Genel Başkanımız Meral Akşener’i davet ettik. Programına uygun bir döneme denk getirmek amacıyla yılbaşından sonra İl Binamızın açılışını yapmayı düşünüyoruz” diye konuştu.

M.TÜRKMEN

Kaynak: (Haber Mrk.) - Haber Merkezi Editör:
Yorumlar
Haber Yazılımı